niedziela, 2 października 2016

Idealnie i perfekcyjnie,ale także motywacyjnie - kopalnia inspiracji

Wszyscy pewnie kojarzą Tumblr. Serwis ten jest popularny już od wielu lat i nadal zyskuje nowych zwolenników. Można na nim umieszać co się tylko chce- zdjęcia, teksty,filmy,gify, a nawet pliki dźwiękowe. Ja na tumblrze jestem już od 2013 roku, czyli roku w którym zaczęłam się udzielać praktycznie na każdym serwisie społecznościowym i codziennie znajduję na nim coś nowego i inspirującego. Rebloguję głównie zdjęcia związane z modą, kosmetykami,jedzeniem,podróżami, naturą, dekoracją wnętrz i motywujące i ciekawe cytaty. Czasami wstawiam zdjęcia mojego autorstwa. Kocham ten serwis tak samo jak instagram i naprawdę wiele pomysłów i porad które tam znajduję wprowadzam do swojego życia. Wciąż nie mogę uwierzyć jak wiele cudownych rzeczy i miejsc istnieje na tym świecie. 


fragment mojego Tumblra :)
Pewnie każda z was słyszała o modzie na bycie "tumblr girl". Doprowadziło to do tego,że praktycznie każda dziewczyna na ulicy wyglądała tak samo, albo wygląda nadal. Modne,więc trzeba wyglądać tak jak wszyscy! A w modzie nie chodzi o to,żeby wyglądać tak jak wszyscy i wybierać ubrania, które są na topie, tylko o to,żeby mieć swój własny styl i dobrze się w nim czuć. Można się inspirować, ale bez przesady.  No chyba,że to jest właśnie kogoś styl i nie próbuje na siłę się przypodobać, wtedy jest ok :)

Oto właśnie "tumblr girl"
Teraz chciałabym wam właśnie pokazać inspiracje i ciekawe tumblry. Zainspirujcie się, doceńcie wszystko to co macie, zacznijcie się cieszyć i same bądźcie inspiracją ! Wiem,że często jest tu pokazywane życie idealne, bez problemów, które przecież nie istnieje, wszystkie dziewczyny mają idelaną sylwetkę itp., ale właśnie możecie znaleźć tutaj wiele pomysłów i zacząć dostrzegać piękno którego wcześniej nie widziałyście. Sprawić,żeby wasze życie było chociaż trochę lepsze i radośniejsze. Właśnie na tym portalu pokazuję swoje zainteresowania.

 Propozycje stylizacji.

 Motywujące cytaty .

 Jedzenie,wnętrza i sytuacje z życia codziennego. Nie wiem jak wy, ale jak ja patrzę na te wszystkie zdjęcia to od razu jest mi lepiej :)

Właśnie takie radosne życie chciałabym prowadzić, a potem dzielić się wspomnieniami i momentami z innymi.
Jeśli chodzi o ciekawe tumblry, to oto adresy, które mnie zaciekawiły :)
http://classy-lovely.com/
http://smellafterrainx.tumblr.com/
http://modeholic.tumblr.com/
http://minimist.org/
http://luxurae.tumblr.com/
http://ziutka.tumblr.com/
http://amour-baisers.tumblr.com/
I oczywiście mój: http://neeverrlaand.tumblr.com/
Wszystkie wyżej umieszczone zdjęcia są na moim tumblrze, jeśli chcecie autorów tych zdjęć to kliknijcie na zdjęcie i obok pojawi się źródło :)

I co sądzicie o tumblrze? Lubicie ten serwis ? Możecie polecić jakieś ciekawe i podać swoje ? Zrobiło wam się jakoś milej na sercu ? Czekam na komentarze i przesyłam pozytywną energie! :) 

5 komentarzy:

 1. Ja jakoś nie wchodzę na tumbla (?), nawet nie wiem jak odmienić nazwę ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wchodzę na tumblra, a jak już to żeby pozostawić na nim swoje rzeczy które mnie inspirują i są ściągnięte z weheartit :) Ogólnie nudzi mnie już tumblr girl i ich temat, więc jakoś większego wrażenia nie robi na mnie jeśli taka istotka sobie przejdzie obok mnie na ulicy. Nie zabija, więc mam ją gdzieś ;)
  Mój blok-klik!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś przeglądałam zdjęcia prawie codziennie. Głównie zdjęcia natury i wystrój wnętrz w stylu indie i hippie, ale teraz już jakoś mi się znudziło haha :D
  Pozdrawiam, W.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz 100- procentową rację. Tumblr nie musi kojarzyć się tylko z bomberkami, superstarami, itp. Super że o tym napisałaś! :)
  with-ideas.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz racje :D Super blog. Obserwuje i będę tu wracać!
  http://pannakarolina78.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń